PT10MV10-202A2020-E-S
MFR.Part #
PT10MV10-202A2020-E-S
JLCPCB Part #
C7262317
Description
1 150mW 2kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS