PT10LH01-503A2020-S
MFR.Part #
PT10LH01-503A2020-S
JLCPCB Part #
C6953056
Description
1 150mW 50kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS