PT10LH01-222A2020-PM-S
MFR.Part #
PT10LH01-222A2020-PM-S
JLCPCB Part #
C7329065
Description
1 150mW 2.2kΩ ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS