PS10KV50-104A3030
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PS10KV50-104A3030
Description
1 100kΩ 150mW ±1000ppm/℃ ±30% - Potentiometers, Variable Resistors ROHS