OQ2454800300G
MFR.Part #
OQ2454800300G
JLCPCB Part #
C6134909
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x24P 20A 24 24P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS