OQ23B1500000G
MFR.Part #
OQ23B1500000G
JLCPCB Part #
C5703117
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 1x23P 2.5mm 23 23P 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS