OQ2353010000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ2353010000G
JLCPCB Part #
C6944391
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x23P 20A 23 23P 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Open Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS