OQ22B1500000G
MFR.Part #
OQ22B1500000G
JLCPCB Part #
C6248962
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 1x22P 2.5mm 22 22P 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS