OQ2053000000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ2053000000G
JLCPCB Part #
C5839452
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x20P 20 20A 20P 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Open Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS