OQ1912500300G
MFR.Part #
OQ1912500300G
JLCPCB Part #
C7250103
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 19 19P 1x19P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS