OQ1771010300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1771010300G
JLCPCB Part #
C5703013
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 17 17P 1x17P 20A 300V 5mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS