OQ1301500000G
MFR.Part #
OQ1301500000G
JLCPCB Part #
C5817075
Description
-40℃~+115℃ 1 13 13P 1x13P 20A 300V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS