OQ0954800300G
MFR.Part #
OQ0954800300G
JLCPCB Part #
C6943981
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x9P 20A 300V 5.08mm 9 9P Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS