OQ0854510300G
MFR.Part #
OQ0854510300G
JLCPCB Part #
C5817855
Description
-40℃~+115℃ 1 1x8P 20A 300V 5.08mm 8 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS