OQ0712510300G
MFR.Part #
OQ0712510300G
JLCPCB Part #
C6345812
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x7P 3.5mm 300V 7 7P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS