OQ0553010000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ0553010000G
JLCPCB Part #
C5817721
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x5P 20A 300V 5 5.08mm 5P Black Board Side/Socket - Open Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS