OQ0512800300G
MFR.Part #
OQ0512800300G
JLCPCB Part #
C5838710
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x5P 3.5mm 300V 5 5P Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS