OQ0312810300G
MFR.Part #
OQ0312810300G
JLCPCB Part #
C6134536
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x3P 3 3.5mm 300V 3P Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS