OQ0212010300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ0212010300G
JLCPCB Part #
C7321885
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x2P 2 2P 3.5mm 300V Black Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS