NHQM103B375T10
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
NHQM103B375T10
JLCPCB Part #
C3154293
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 1.25mm 10kΩ 2mm 3750K ±10% ±5% 0805 NTC Thermistors ROHS