N6S25T0C-105-3030
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
N6S25T0C-105-3030
JLCPCB Part #
C6242818
Package
Plugin
Description
1 100mW 1MΩ ±30% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS