N6L50T0N-303-3030
MFR.Part #
N6L50T0N-303-3030
JLCPCB Part #
C6242814
Description
1 100mW 30kΩ ±30% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS