N6L25T3N-103
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
N6L25T3N-103
JLCPCB Part #
C7245624
Package
Plugin
Description
1 100mW 10kΩ ±30% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS