N15TV-103A3030
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
N15TV-103A3030
JLCPCB Part #
C6242787
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 150mW ±30% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS