KY2201530000G
MFR.Part #
KY2201530000G
JLCPCB Part #
C7212895
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 22 300V 5mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS