KY0901530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KY0901530000G
JLCPCB Part #
C6974077
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 300V 5mm 9 Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS