KV0750530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KV0750530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5~2.5 10A 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS