KV0450030000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KV0450030000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5~2.5 10A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Black Male Plug - Pluggable System Terminal Block