KE161150A000G
MFR.Part #
KE161150A000G
JLCPCB Part #
C6973677
Description
-40℃~+115℃ 160V 16P 2 2x8P 3.5mm 5.5A 8 Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS