KE0652530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE0652530000G
JLCPCB Part #
C6281088
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 2x3P 3 300V 5.08mm 6P Board Side/Socket - Closed Green Screw Screw Connection (M2.5) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS