K50851510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
K50851510000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12A 12~24 1x8P 300V 5.08mm 8 8P Green Male Plug Screw Screw Terminal (M3) - Pluggable System Terminal Block ROHS