HW2270030000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW2270030000G
JLCPCB Part #
C6210996
Package
P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x22P 22 22P 300V 5mm Black Male Plug Screw P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS