HW2150530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW2150530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 12~26 1x21P 21 21P 300V 5.08mm Female Plug Green Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS