HW1950530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW1950530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 12~26 19 19P 1x19P 300V 5.08mm Female Plug Green Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS