HW0300000000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW0300000000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 12~26 1x3P 3 300V 3P 7.62mm Black Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS