HN2010300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HN2010300000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 14~26 1x20P 20 20P 3.5mm 300V Male Plug Orange - Pluggable System Terminal Block ROHS