HM2150800000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HM2150800000G
JLCPCB Part #
C5648932
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 21 21P 250V 5.08mm 8A Gray Through Hole Plugin,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS