HM0450800000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HM0450800000G
JLCPCB Part #
C6631215
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 250V 4 4P 5.08mm 8A Gray Through Hole Plugin,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS