HI1300520000G
MFR.Part #
HI1300520000G
JLCPCB Part #
C6630541
Package
P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 13 13P 1x13P 300V 5mm 8A Green P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS