HI0500530000G
MFR.Part #
HI0500530000G
JLCPCB Part #
C7285635
Package
P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 1x5P 300V 5 5P 5mm 8A Green Hinged (Snap On) P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS