HA0651500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HA0651500000G
JLCPCB Part #
C6630425
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 150V 2.54mm 2A 6 6P Green Through Hole Plugin,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS