H62300800000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
H62300800000G
JLCPCB Part #
C5728200
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 11A 23 23P 300V 5mm Gray Through Hole Plugin,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS