ESTM09300
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
ESTM09300
JLCPCB Part #
C6192725
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1 24A 300V 7.5mm 9 9P Black Through Hole Plugin,P=7.5mm Screw Terminal Blocks ROHS