ESTM03300
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
ESTM03300
JLCPCB Part #
C6192721
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1 24A 3 300V 7.5mm Black Through Hole Plugin,P=7.5mm Screw Terminal Blocks ROHS