ESGM12300
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
ESGM12300
JLCPCB Part #
C7188575
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1 12 17.5A 300V 7.5mm Black Through Hole 插件,P=7.5mm Screw Terminal Blocks ROHS