ES1301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
ES1301500000G
JLCPCB Part #
C5735973
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 13 13P 15A 300V 5mm Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS