EM1671500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
EM1671500000G
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 16 16P 1x16P 20A 5mm Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS