EM0771500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
EM0771500000G
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 1x7P 20A 5mm 7 7P Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS