EM0671500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
EM0671500000G
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 1x6P 20A 5mm 6 6P Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS