EH0821500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
EH0821500000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 150V 16~28 1x8P 3.5mm 8 8P Blue Screw Connection (M2) - Pluggable System Terminal Block